СКС-20

СКС-20

АТЛАНТ СКС –20

 Характеристика

Клей Атлант СКС-20 – суха сумiш на основi гiпсу з полiмерними модифiкаторами. Мiстить компоненти, завдяки яким розчин пластичний, легко обробляється i вiдзначається доброю адгезiєю до основи i гiпсокартонних плит. Його рецепт було розроблено в лабораторiях нiмецьких компанiй “Bajer” та “Wacker Polymer systems GmBH @ CokG” з метою отримання простого i надiйного засобу, який би забезпечив гарантовано ефективний результат.

Мiсце застосування

Атлант СКС-20 призначений для приклеювання плит з гiпсокартону до стiн з керамiчної i силiкатної цегли, бетону i газобетону та iн. Його можна застосовувати для попереднього вирiвнювання  всерединi примiщень.

Iнструкцiя по застосуванню

Поверхня повинна бути мiцною i рiвною, очищеною вiд пилу, бруду, залишкiв масляної та емульсiйної фарб, мастил та iн.

Клейовий розчин готується шляхом засипання сухої сумiшi з мiшка в ємнiсть з чистою водою при одночасному ручному або механiчному перемiшуваннi в пропорцiї 7,5-8,5 л води на 14 кг сухої сумiшi. Розчин розмiшують до утворення однорiдної маси. Пiсля 5-ти хвилинної витримки (для повного розчинення мiнеральних компонентiв) розчин повторно перемiшують. Пiсля чого вiн готовий до використання.

Клейовий розчин наносять за допомогою зубчастого шпателя 8-12мм на внутрiшню поверхню плити, а у випадку закрiплення на нерiвних поверхнях розчин накладають смугою по периметру iз 4-8 грудок в середнiй частинi плити. Плиту з нанесеним розчином притискають до поверхнi. Роботи виконуються при температурi не нижче +5 ºС.

Упаковка

Мішки вагою 25 кг

Технiчнi данi

 

Консистенція

Порошок

Колір

Білий

Щільність, кг/м³

870-890

Витрати вологи для приготування розчину, л/кг

0,55-0,65

Період використання

60-90хв.

Температура застосування,  ºС

Від +5 до +30

Витрати, кг/м²

4-5

Границя міцності при відриві, МПа

0,4

Термін зберігання

8 місяців від дати виготовлення

Зберігання клею

Суміш необхідно зберігати в сухому приміщенні у непошкоджених мішках