СШС-34

СШС-34

АТЛАНТ СШС-34

 Характеристика

Атлант СШС-34 – суха сумiш на цементно-пiщанiй основi з полiмерними модифiкаторами, для виконання штукатурних та вирiвнювальних робiт з товщиною шару до 30 мм. Її рецепт  було розроблено в лабораторiях нiмецьких компанiй  “Bajer” та “Wacker Polymer systems GmBH @ CokG” з метою отримання простого i надiйного засобу, який би забезпечив гарантовано ефективний результат.

Мiсце застосування

Атлант СШС-34 використовується для пiдготовки поверхнi до викладання керамiчною плиткою виробiв з натурального та штучного каменю, мозаїки та для оштукатурення перед побiлкою. АтлантСШС-34 одинаково ефективний для внутрiшнiх та зовнiшнiх робiт. Штукатурний розчин наноситься на поверхню виконану з цегли, бетону, пiно-та газобетонних блокiв, шлакоблокiв.

Iнструкцiя по застосуванню

Поверхня повинна бути рiвною, очишеною вiд пилу, бруду, залишкiв масляної та емульсійної фарби, пасти та iн. Перед нанесенням штукатурного шару цегляну поверхню слiд помiрно зволожити. При виконаннi штукатурки по бетону з лицьової сторони необхiдно зубилом або iншим гострим предметом зробити смуги у виглядi густої сiтки глибиною близько 3 мм.

Приготування розчину

Штукатурний розчин готується методом засипання сухої сумiшi з мiшка в ємнiсть з чистою водою при одночасному ручному або механiчному перемiшуваннi в пропорцiї: 0,25 л води на 1 кг сухої сумiшi або 5л води на 25кг сухої сумiшi. Розчин розмiшують до отримання однорiдної  маси . Пiсля 5-ти хвилин витримки (для повного розчинення мiнеральних компонентiв), розчин повторно перемiшують. Пiсля чого вiн готовий до використання.

 

Упаковка

Мішки вагою 25 кг.

Технiчнi данi

Консистенція Порошок
Колір Сірий
Щільність, кг/м³ 1400-1450
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,2
Період використання, год. 4-5
Температура застосування,  ºС Від + 5 до + 30
Витрати кг/м² при товщині шару 1 мм 1,5
Термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення
Умови зберігання Суміш необхідно зберігати в сухому приміщенні у непошкоджених мішках