СКС-14

СКС-14  Атлант СКС- 14

 Клей для піноблоків з використанням спученого перліту

 Характеристика

Атлант СКС -14 – суха суміш на основі цементу та вапна з додаванням інертних неорганічних наповнювачів модифікованих добавок та спученого перліту, який забезпечує високі тепло і звукоізоляційні властивості матеріалу. Клей пройшов перевірку в сертифікованих лабораторіях і схвалений висококласними майстрами та початківцями.

 

Місце використання та інструкція по використанню

Атлант СКС- 14 використовується для мурування  несучих стін та монтажу перегородок з піноблоків та газоблоків з подальшим тинькуванням чи оздобленням різноманітними декоративними матеріалами або кладкою під розшивку. Матеріал характеризується низьким степенем теплопровідності, що дає змогу покращити теплоізоляційні властивості стіни та виключає ймовірність промерзання швів.

 

Приготування розчину та виконання робіт

Клей до піноблоків СКС- 14 готується шляхом засипання сухої суміші з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному чи механічному перемішуванні в пропорції 0,33 л. води на 1 кг. сухої суміші ( 6,5л води на мішок ) розчин розмішують до отримання однорідної маси і після 5 хвилинної витримки ( для повного розчинення компоненту ) розчин повторно перемішують після чого він готовий до використання. Поверхня повинна бути рівною очищеною від пилу, бруду та залишків фарби. Перед початком роботи повехню слід помірно зволожити.

 

Упаковка

Мішки вагою 20 кг.

Технічні дані

Консистенція Порошок
Колір Сірий
Коефіцієнт теплопровідності λ, Вт/м²с 0,25
Щільність, кг/ м³ 1,1
Період використання, год. 4-5
Температура застосування,  ºС Від +5 до +25
Товщина шару, мм 2-4
Адгезія, МПа 0,5
Витрати кг/ м² стіни при товщині блока 400мм  10
300мм 8
Міцність на згин, МПа 1,9 (7 діб)
Міцність на стиск, МПа 4,4 (7 діб)
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,3-0,35
Морозостійкість 100 циклів (відмінна)
Термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення
Зберігання клею Суміш необхідно зберігати в сухому приміщенні у непошкоджених мішках