СШС-37

СШС-37

АТЛАНТ СШС-37

Характеристика

Шпаклівка Атлант СШС-37 -суха суміш на основі гіпсу з полімерними модифікаторами. Продукція виготовляється за рецептурою та згідно рекомендацій концерну «Wacker Polymer Systems GmbH @ CoKG» . Вона створює чудову основу для пофарбування або приклеювання шпалер. Її рецепт було розроблено в лабораторіях німецьких компаній «Bayer» та «Wacker Polymer Systems GmbH @ CoKG» з метою отримання простого і надійного засобу, який б забезпечив гарантовано ефективний результат.

Місце застосування

Атлант СШС-37 призначений для виконання гіпсової гладі на бетонних, цементних, цементно-вапняних поверхнях, також використовується для монтажу і затирки швів у гіпсокартонних плитах та. ін. Застосовується для внутрішніх робіт.

Інструкція для застосування

Для якісної роботи з шпаклівочною сумішшю необхідно відповідним чином підготувати поверхню, яка повинна бути міцною і рівною, незабруднена мастилами, жирами, без залишків мясляної або емульсійної фарб. Перед роботою поверхню з підвищеним водопоглинанням необхідно обробити полімерною грунтовочною емульсією Атлант-Грунт. Всі сталеві елементи, які взаємодіють з розчином, повинні бути захищені від корозії.

Приготування розчину

Для приготування шпаклівочного розчину необхідно засипати суміш у чисту воду ( в пропорції: 0,55-0,65л води на 1кг сухої суміші або 7,7-9,1л води на 14 кг суміші) при інтенсивному ручному або механічному перемішуванні до утворення однорідної маси. Після 5-ти хвилинної витримки (для повного розчинення мінеральних компонентів), розчин повторно перемішують. Після чого він готовий до використання.

Виконання робіт

Атлант СШС-37 наноситься на основу металевим шпателем вертикально знизу вверх або навпаки, а на стелю _ від вікна в глибину приміщення, залишки ретельно збирають. Шпаклівка придатна до шліфування через 3-4 год. Роботи потрібно проводити при температурі не нижче +5 ºС.

Упаковка

Мішки вагою 2 кг; 14кг; 30кг

Технічні дані

 

Консистенція Порошок
Колір Білий
Щільність,кг/м3 770-780
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,55-0,65
Період використання, хв. 60-80
Температура застосування, ºС Від +5 до +30
Придатна до шліфування, год. Через 3-4
Витрати кг/м2 при товщині шару 1мм. 1,0-1,2
Товщина шару, мм До 2,5
Границя міцності на відрив, МПа 0,6
Термін зберігання 8 місяців від дати виготовлення
Зберігання суміші Суміш необхідно зберігати в сухому приміщенні у непошкоджених мішках