СШС-32

СШС-32

АТЛАНТ СШС-32

Характеристика

Шпаклівка Атлант СШС-32 -суха шпаклiвочна суміш на основі цементу з полімерними модифікованими добавками.

Місце застосування

Атлант СШС-32 призначений для вирівнювання бетонних та поштукатурених поверхонь. Застосовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Інструкція для застосування

Атлант СШС-32 наноситься на поверхні виконані з бетону, цементно-вапняних штукатурок і гіпсу, що не піддаються безпосередньому впливу вологи. Він не застосовується на дерев’яні, металічні і штучні поверхні. Поверхня повинна бути міцною і очищеною від пилу, бруду, залишків масляної та емульсійної фарби, жиру, воску, масла та ін. Погано зчіплені шари поверхні потрібно відбити або зачистити за допомогою дротяної щітки. Місця нанесення розчину бажано помірно зволожити. Всі сталеві елементи, які взаємодіють з розчином, повинні бути захищені від корозії.

Приготування розчину

Для приготування шпаклівочного розчину необхідно засипати суміш у чисту воду ( в пропорції: 0,25-0,3л води на 1кг сухої суміші або 5,5-7,5л води на 25 кг суміші) при інтенсивному ручному або механічному перемішуванні до утворення однорідної маси. Після 5-ти хвилинної витримки (для повного розчинення мінеральних компонентів), розчин повторно перемішують. Після чого він готовий до використання.

Виконання робіт

Для отримання якісної поверхні розчин необхідно наносити в два прийоми. Перший шар суміші наноситься на основу металевим шпателем вертикально знизу вверх або навпаки, залишки ретельно збирають. Другий шар наноситься після повного висихання попереднього. Протягом наступних 5-6 днів необхідно час від часу зволожувати поверхню. Роботи потрібно проводити при температурі не нижче +5 ºС.

Упаковка

Мішки вагою 25 кг.

Технічні дані

 

Консистенція Порошок
Колір Сірий
Щільність,кг/м3 1350-1400
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,22-0,3
Період використання, год. 2-3.
Температура застосування,  ºС Від +5 до +30
Витрати кг/м2 при товщині шару 1мм 1,5-1,6
Границя міцності на відрив, МПа 0,6
Термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення
Зберігання суміші Суміш необхідно зберігати в сухому приміщенні у непошкоджених мішках

 

.