СШС-38

СШС-38

АТЛАНТ СШС-38-універсальна

Характеристика

Шпаклівка Атлант СШС-38-універсальна – суха суміш на основі гіпсу з полімерними модифікаторами. Вона створює чудову основу для пофарбування. Продукція виготовляється за рецептурою та згідно рекомендацій концерну «Wacker Polymer Systems GmbH @ CoKG» . Вона створює чудову основу для пофарбування. Її рецепт було розроблено в лабораторіях німецьких компаній «Bayer» та «Wacker Polymer Systems GmbH @ CoKG» з метою отримання простого і надійного засобу, який б забезпечив гарантовано ефективний результат.

Місце застосування

Атлант СШС-38-універсальна використовується для вирівнювання поверхонь з отриманням гіпсової гладі на бетонних, цементних, цементно-вапняних поверхнях, також використовується для монтажу і затирки швів у гіпсокартонних плитах та. ін. Призначена також для заповнення штроб, виїмок, швів, тріщин. Застосовується для внутрішніх робіт.

Інструкція для застосування

Для якісної роботи з шпаклівочною сумішшю необхідно відповідним  чином підготувати поверхню, яка повинна бути міцною і рівною, незабруднена мастилами, жирами, без залишків мясляної або емульсійної фарб. Перед роботою поверхню з підвищеним водопоглинанням необхідно обробити полімерною грунтовочною емульсією Атлант-Грунт. Всі стальні елементи, які взаємодіють з розчином, повинні бути захищені від корозії.

Приготування розчину

Для приготування шпаклівочного розчину необхідно засипати суміш у чисту воду ( в пропорції: 0,55-0,6л води на 1кг сухої суміші або 16,5-18л води на 30 кг суміші) при інтенсивному ручному або механічному перемішуванні до утворення однорідної маси. Після 5-ти хвилинної витримки (для повного розчинення мінеральних компонентів), розчин повторно перемішують. Після чого він готовий до використання.

Виконання робіт

Атлант СШС-38-універсальна наноситься на основу металевим шпателем вертикально знизу вверх або навпаки, а на стелю _ від вікна в глибину приміщення, залишки ретельно збирають. Шпаклівка придатна до шліфування через 3-4 год. Роботи потрібно проводити при температурі не нижче +5 ºС.

Упаковка

Мішки вагою 30 кг.

 

Технічні дані

Консистенція Порошок
Колір Білий
Щільність,кг/м3 750-780
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,55-0,6
Період використання, хв. 50-70
Температура застосування, ºС Від +5 до +30
Придатна до шліфування, год. Через 3-4
Витрати кг/м2 при товщині шару 1мм 1,0-1,2
Товщина шару, мм 2-5
Границя міцності на відрив, МПа 0,6
Термін зберігання 8 місяців від дати виготовлення
Зберігання суміші Суміш необхідно зберігати в сухому приміщенні у непошкоджених мішках