СКС-9

АТЛАНТ СКС – 9

Характеристика

Клей Атлант СКС-9 являє собою суху суміш на цементно-піщаній основі. Його рецепт було розроблено в лабораторіях німецьких компаній «Bayer» та «Wacker Polymer Systems GmbH @ CoKG» з метою отримання простого і надійного засобу, який би забезпечив гарантовано ефективний результат.

Клей пройшов перевірку в сертифікованих лабораторіях і схвалений як висококваліфікованими майстрами плиточниками так і початківцями.

 

Місце застосування

Атлант СКС-9 придатний для укладки керамічних плиток на підлогу і стіни. Даний клей ефективний для внутрішніх робіт. Цей клей гарантує відмінне кріплення плитки на цегляні та  бетонні  основи.               

Рекомендований розмір плитки до 300х300мм.

 

Інструкція по застосуванню.

Поверхня повинна бути рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків масляної та емульсійної фарби, мастил та ін. Поверхню попередньо помірно зволожують або грунтують.

Клейовий розчин готується методом засипання сухої суміші з мішка в ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному перемішуванні, в пропорції: 0,25 л. води на 1 кг сухої суміші або 5л води на 20 кг клею. Розчин розмішують до утворення однорідної маси. Після 5-ти хвилинної витримки (для повного розчинення      хімічних добавок), повторно перемішують. Після чого він готовий до використання.

На підготовлену основу за допомогою зубчатого шпателя наносять шар клейового розчину, після чого вкладають плитку, притискаючи її до основи. Це потрібно для того, щоб згладити бороздки, що утворилися після проходу шпателя. Таким чином збільшується адгезія розчину. Завдяки унікальним можливостям клею Атлант СКС-9     укладені плитки не сповзають. Їх розташування можна корегувати протягом 15хв. після приклеювання.

Роботи з клейом потрібно проводити при температурі не нижче +5 ºС, крім того під час нанесення розчину  і в наступні 24 години поверхню необхідно захистити від дощу і низьких температур.

 

Упаковка

Мішки вагою 20 кг.

 

Технічні дані.

Консистенція Порошок
Колір Сірий
Щільність,кг/м3 1350-1450
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,2-0,25
Період використання До 4 годин
Температура застосування,  ºС Від +5 до +25
Розшивка швів Не раніше, ніж через 24 год. після приклеювання
Вологостійкість Задовільна
Морозостійкість Не менше 50  циклів
Оптимальна товщина клейового шару, мм 3-4
Витрати кг/м2 при товщині шару 1мм 1,2-1,5
Міцність на відрив, МПа  >0,5
Міцність на згин, МПа  >3,5
Міцність на стиск, МПа  >8
Термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення
Зберігання клею Суміш необхідно зберігати в сухому приміщенні у непошкодженних мішках