СШС-35

СШС-35

АТЛАНТ СШС-35

 Характеристика

Атлант СШС-35 – високоякiсна, екологiчно-чиста суха сумiш для виконання штукатурних робiт з товщиною шару до 15 мм на основi гіпсу з полімерними модифікаціями.

Місце застосування

Атлант СШС-35 призначений для штукатурення (вирівнювання) поверхонь з цегли, бетону, пінобетону, старої поверхнi всередині приміщень. Гіпсовий штукатурний розчин добре обробляється протягом тривалого часу i є досконалою основою для подальшого фарбування чи наклеювання шпалер. Придатний для ручного та механiчного нанесення.

Інструкція для застосування

Для якісної роботи з штукатурною сумішшю необхідно відповідним чином підготувати поверхню основи, яка повинна бути міцною, незабрудненою мастилами, жирами, без залишків масляної або емульсійної фарб.

Приготування розчину

Штукатурний розчин готують методом засипання сухої суміші з мішка у посудину з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси. Після 5-ти хвилинної витримки (для повного розчинення мінеральних компонентів), розчин повторно перемішують, після чого він готовий до використання.

Виконання робіт

Штукатурний розчин наносять на основу рівномірно за допомогою металічної терки з рівними краями довжиною 75-90 см. Відразу після схоплення маси дрібні виступи усувають зрізанням широким шпателем. Остаточне вирівнювання проводять після висихання штукатурки шляхом затирання дрібною шліфшкіркою чи шліфувальною сіткою. Поверхню загладжують фінішною шпаклівкою Атлант СШС-37. Фарбувати поверхню, наклеювати шпалери можна після повного висихання штукатурки. Роботи потрібно проводити при температурі не нижче +5 ºС.

Догляд за свіжими гіпсовими штукатурками

Приміщення, в яких були виконані свіжі гіпсові штукатурки, потрібно добре провітрювати, аж до остаточного їх висихання. Температура в такому приміщенні не повинна бути нижчою +5 ºС, у зв’язку з цим обов’язковим є опалення провітрюваних приміщень у зимовий період. Влітку потрібно захищати висихаючі штукатурки від безпосередньої дії сонця.

Упаковка

Мішки вагою 40кг.

       Технічні дані

 

Консистенція Порошок
Колір Білий
Щільність, кг/м3 790-800
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,35-0,4
Період використання, год. 1,5-2
Температура застосування,  ºС Від +5 до +30
Витрати кг/м2 при товщині шару 1мм 1,1-1,2
Товщина штукатурки,мм 3 – 15
Границя міцності на відрив, МПа 0,6
Термін зберігання 8  місяців від дати виготовлення
Зберігання суміші Зберігати в сухому приміщенні