СКС-15

СКС-15  Атлант СКС-15

Характеристика

Клей Атлант СКС-15 – суха суміш на цементно-піщаній основі з високим вмістом полімерних модифікованих добавок та армуючих волокон, яка використовується для закріплення плит з пінополістиролу та мінеральної вати. Його рецепт було розроблено в лабораторіях німецьких компаній «Bayer» та «Wacker Polymer Systems GmbH @ CoKG» з метою отримання простого і надійного засобу, який би забезпечив гарантовано ефективний результат. Клей пройшов перевірку в сертифікованих лабораторіях.

 

Місце застосування

Атлант СКС-15 використовується для закріплення плит з пінополістиролу, мінеральної вати та армуючої сітки на бетонні, цегляні, поштукатурені та інші поверхні, як в середині приміщень, так і зовні, в системі утеплення споруд. Клейова суміш характеризується підвищеною еластичністю, водо- та морозостійкостю.

 

Інструкція по застосуванню.

Поверхня повинна бути рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків масляної та емульсійної фарби, мастил та ін.

Клейовий розчин готується методом засипання сухої суміші з мішка в ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному перемішуванні, в пропорції: 0,25л води на 1кг сухої суміші або 6,25л води на 25кг клею. Розчин розмішують до утворення однорідної маси. Після 5-ти хвилинної витримки (для повного розчинення мінеральних компонентів) повторно перемішують. Після чого він готовий до використання.

Клейовий розчин наносять за допомогою зубчастого шпателя на внутрішню поверхню плити, а в разі закріплення на нерівних поверхнях розчин накладається смугою по периметру і 6-8 грудок в середній частині плити. Плиту з нанесеним розчином притискають до поверхні. Для укладки армуючої сітки наносять шар розчину на зовнішню поверхню плити за допомогою зубчастого шпателя. На нанесений шар розчину методом вдавлювання укладають армуючу сітку, після чого поверхню загладжують.

 

Упаковка

Мішки вагою 25 кг.

 Технічні дані.

 

Консистенція Порошок
Колір Сірий
Щільність, кг/м3 1350-1450
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,22-0,25
Період використання До 4 годин
Температура застосування, º С Від +5 до +30
Вологостійкість Відмінна
Морозостійкість Не менше 75 циклів
Витрати кг/м2 3,0-5,0
Термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення
Зберігання клею Суміш необхідно зберігати в сухому приміщенні у непошкодженних мішках