СКС-12

СКС-12  АТЛАНТ СКС-12

 Характеристика

Клей Атлант СКС-12 – суха суміш на основі бiлого цементу з iнертними наповнювачами та полiмерними модифiкаторами, що вирізняється пiдвищеною клейовою здатнiстю, еластичнiстю та морозостiйкiстю. Його рецепт було розроблено в лабораторіях німецьких компаній «Bayer» та «Wacker Polymer Systems GmbH @ CoKG» з метою отримання простого і надійного засобу, який би забезпечив гарантовано ефективний результат.Клей пройшов перевірку в сертифікованих лабораторіях і схвалений як висококвалiфiкованими майстрами плиточниками так і початківцями.

Місце застосування

Атлант СКС-12 спецiально розроблений для закрiплення мармурових плит та мозаїки на цегляні, бетонні і дерев’яні основи.

Інструкція для застосування

Поверхня повинна бути рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків масляної та емульсійної фарби, мастил та ін. Поверхню попередньо помірно зволожують.

Приготування клею

Клейовий розчин готується методом засипання сухої суміші з мішка в ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному перемішуванні, в пропорції: 0,25 л. води на 1 кг. сухої суміші або 6,25л води на 25кг клею. Розчин розмішують до утворення однорідної маси. Після 5-ти хвилинної витримки (для повного розчинення мінеральних компонентів) повторно перемішують. Після чого він готовий до використання.

Виконання робіт

На підготовлену основу за допомогою зубчатого шпателя наносять шар клейового розчину, після чого вкладають мармурову плитку, притискаючи її до основи. Це потрібно для того, щоб рiвномiрно розподiлився клей на плитцi. Таким чином збільшується адгезія розчину. Завдяки унікальним можливостям клею Атлант СКС-12 укладені плитки не сповзають. Їх розташування можна корегувати протягом 15хв. після приклеювання.

Роботи з клеєм потрібно проводити при температурі не нижче +5 ºС, крім того під час нанесення розчину і в наступні 24 години поверхню необхідно захистити від дощу і низьких температур.

Упаковка

Мішки вагою 25 кг.

Технічні дані

 

Консистенція Порошок
Колір Бiлий
Щільність,кг/м3 1350-1450
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,22-0,25
Період використання До 4 годин
Температура застосування,  ºС Від +5 до +30
Розшивка швів Не раніше, ніж через 24 год. після приклеювання
Вологостійкість Відмінна
Морозостійкість Не менше 100 циклів
Оптимальна товщина клейового шару, мм 3-4
Витрати кг/м2 при товщині шару 1мм. 1,2-1,5
Мiцнiсть на вiдрив, МПа 1,1
Мiцнiсть на згин, МПа 4,9
Мiцнiсть на стиск, МПа 10,1
Термін зберігання 12 мiсяцiв від дати виготовлення
Зберігання клею Суміш необхідно зберігати в сухому приміщенні у непошкоджених мішках