СШС-30-2

СШС-30-2

АТЛАНТ СШС-30 (Штук-2)

Делікатна вапняна штукатурка фінішна

 Характеристика

Атлант СШС-30 (Штук-2) – високоякiсна , екологiчно-чиста суха сумiш для виконання штукатурних робiт з товщиною шару до 3 мм на основi вапна з інертними наповнювачами та модифiкаторами.

 

Місце застосування

Атлант СШС-30 (Штук-2) призначений для штукатурення (вирівнювання) поверхонь з цегли, бетону, пінобетону, старої поверхнi як всередині так і зовні приміщень. Штукатурний шар добре обробляється протягом тривалого часу i є досконалою основою для подальшого фарбування чи наклеювання шпалер. Придатний для ручного та механiчного нанесення.

Інструкція для застосуванню.

Для якісної роботи з штукатурною сумішшю необхідно відповідним чином підготувати поверхню основи, яка повинна бути міцною, незабрудненою мастилами, жирами, без залишків масляної або емульсійної фарб. Поверхню необхідно сильно зволожити або обробити ѓрунтівкою “Атлант Грунт -2”

Мішок (23 кг) необхідно розмішати дрелькою на малих обертах з 9,5 літрами води. Штукатурку наносити на основу пластмасовим або металевим шпателем. На гладких поверхнях необхідно поробити рівчаки, товщина шару штукатурки – від 1 до 3 мм. Поверхнева обробка проводиться фільцуванням (вологе затирання войлочною теркою). Оброблена поверхня служить основою для фарбування чи наклеювання шпалер. Розхід: 1.4 кг на кв.м при товщині 1мм (мішок 25 кг на 8 кв.м при товщині 2 мм). Вода для замісу має бути чистою. Працювати при температурі не нижче +5º С. Оброблену поверхню слід оберігати від морозів і високих температур (прямого сонячного проміння) протягом доби. До сумішів не можна нічого додавати. Інструмент легко миється водою.

Упаковка

Мiшки вагою 23 кг.

Безпека праці

Увага! Продукт містить вапно і є небезпечним при потраплянні в очі та на шкіру людини.       

Технічні дані

 

Консистенція Порошок
Колір Білий
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,4
Період використання, год. 8
Температура застосування, º С Від +5 до + 30
Витрати кг/ м² при товщині шару 1мм 1,3-1,5
Товщина штукатурки, мм 1-3
Границя міцності при стиску, МПа 6,5
Границя міцності при згині, МПа 3,0
Границя міцності на відрив, МПа 0,6
Термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення
Зберігання суміші Зберігати у сухому приміщенні