СКС-11

СКС-11   АТЛАНТ- Супер СКС-11

 Характеристика

Клей Атлант-Супер – суха суміш на цементно-піщаній основі, що вирізняється підвищеною клейовою здатністю, еластичністю, термо- та морозостійкістю. Його рецепт було розроблено в лабораторіях німецьких компаній «Bayer» та «Wacker Polymer Systems GmbH @ CoKG» з метою отримання простого і надійного засобу, який би забезпечив гарантовано ефективний результат.Клей пройшов перевірку в сертифікованих лабораторіях і схвалений як висококвалiфiкованими майстрами плит очниками, так і початківцями.

Місце застосування

Атлант-Супер придатний для укладки керамічних плиток, виробів з натурального та штучного каменя на підлогу і стіни. Даний клей одинаково ефективний для внутрішніх та зовнішніх робіт. Цей клей гарантує відмінне кріплення плитки, штучного і природнього каменю та ін. матеріалів на цегляні, бетонні і дерев’яні основи. Найдоцільніше використовувати для закрiплення конструктивних елементiв на зовнiшнiх поверхнях, в басейнах, на пiдлогах та стiнах з пiдiгрiвом а також по старiй керамiчнiй плитцi.

Інструкція по застосуванню

Поверхня повинна бути рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків масляної та емульсійної фарби, мастил та ін. Поверхню попередньо помірно зволожують, або ґрунтують.

Приготування клею

Клейовий розчин готується методом засипання сухої суміші з мішка в ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному перемішуванні, в пропорції: 0,25 л. води на 1 кг сухої суміші або 6,25л води на 25кг клею. Розчин розмішують до утворення однорідної маси. Після 5-ти хвилинної витримки (для повного розчинення мінеральних компонентів), повторно перемішують. Після чого він готовий до використання.

Виконання робіт

На підготовлену основу за допомогою зубчатого шпателя наносять шар клейового розчину, після чого вкладають плитку, притискаючи її до основи. Таким чином збільшується адгезія розчину. Завдяки унікальним можливостям клею Атлант -Супер вкладені плитки не сповзають. Їх розташування можна корегувати протягом 15хв. після приклеювання.

Роботи з клеєм потрібно проводити при температурі не нижче +5 ºС, крім того під час нанесення розчину і в наступні 24 години поверхню необхідно захистити від дощу і низьких температур.

Упаковка

Мішки вагою 25кг.

 Технічні дані.

Консистенція Порошок
Колір Сірий
Щільність,кг/м3 1350-1450
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,22-0,25
Період використання До 4 годин
Температура застосування,  ºС Від +5 до +30
Розшивка швів Не раніше, ніж через 24 год. після приклеювання
Вологостійкість Відмінна
Морозостійкість Не менше 100 циклів
Оптимальна товщина клейового шару, мм 3-4
Витрати кг/м2 при товщині шару 1мм. 1,2-1,5
Мiцнiсть на вiдрив, МПа 1,0
Мiцнiсть на згин, МПа 4,8
Мiцнiсть на стиск, МПа 10,2
Термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення
Зберігання клею Суміш необхідно зберігати в сухому приміщенні у непошкодженних мішках