СШС-33 К2/К3

СШС-33К2К3

Атлант СШС 33К 2 / СШС 33К 3

Декоративна штукатурка

Характеристика

Атлант 33 К2 / К3  – суха суміш  для виконання високоякісної декоративної штукатурки типу “короїд” з розміром зерна 2 або 3 мм на основі білого цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами.

Місце застосування

Атлант 33 К2 / К3 використовується для отримання високоякісної штукатурки з декоративною фактурою “короїд” на таких основах, як бетон, гіпсокартон, цементні, цементно – вапняні штукатурки всередині приміщень та назовні. Атлант 33 К2 / К3 рекомендується застосовувати в системах скріпленої теплоізоляції.

Інструкція для застосування

Перед нанесенням декоративної штукатурки поверхню рекомендовано обробити ґрунтувальною фарбою Атлант ГФ-1.

Приготування розчину

Штукатурний розчин перемішують до утворення однорідної маси в пропорції 25 кг сухої суміші 3,75-5,5 води. Після 5-ти хвилинної витримки розчин повторно перемішують.

Виконання робіт

Штукатурний розчини наносять за допомогою металевого або пластмасового шпателя. Після вирівнювання товщини шару розчину до розміру зерен крихти, поверхню затирають пластмасовою теркою. Період часу між нанесенням розчину та його затиранням залежить від ступеня водопоглинання основи, температури зовнішнього середовища та консистенції розчину. Не можна доводити до пересихання країв нанесеного розчину, що може стати причиною нерівного забарвлення поверхні. На однорідних поверхнях роботи слід проводити безперервно і чітко дотримуватись співвідношення між кількістю води та сухої суміші для кожного замісу. Протягом перших 3-4 днів поверхню оберігати від сонячного проміння, дощу, сильного вітру. Фарбування проводити після висихання штукатурки, не раніше 14 днів від дня нанесення. Вказані рекомендації ефективні при 20°С та відносній вологості 60%.

Роботи виконуються при температурі +5°С+30°С.  Час придатності розчинної штукатурної суміші 4-5 годин.

Упаковка

Мішки вагою 25 кг.

 Технічні дані

 

Консистенція Порошок з гранулами
Колір Білий
Щільність, кг/м3 1400-1450
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,15-0,22
Період використання, год. 4-5
Температура виконання робіт,  ºС Від +5 до +30
Товщина шару, мм 2-5
Витрати матеріалу СШС 33 К2, кг/м2 3-4
Витрати матеріалу СШС 33 К3, кг/м2 4-6
Морозостійкість, циклів Не менше 75
Границя міцності на відрив, МПа 0,8
Границя міцності на стиск, МПа 10
Термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення
Зберігання Суміш зберігати в сухих приміщеннях в непошкоджених мішках