СШС-31

СШС-31

Атлант СШС-31

 

Характеристика:

Шпаклівка Атлант СШС-31 – суха суміш на основі білого цементу з полімерними модифікаторами.

 

Місце застосування:

Шпаклівочна суміш Атлант СШС-31 призначена для остаточної обробки внутрішніх і зовнішніх поверхонь стін, стель, виконаних з бетону і традиційно поштукатурених. Рекомендується для використання також у вологих приміщеннях. Приготовлений розчин, передусім, застосовується для нанесення на поверхні стін і стель. Атлант СШС-31 дозволяє отримати гладку поверхню, він може застосовуватися на основах виконаних з бетону, цементних і вапняних штукатурок.

 

Інструкція для застосування:

Атлант СШС-31 наноситься на поверхні виконані з бетону, цементно-вапняних штукатурок. Він не застосовується на дерев’яні, металеві і штучні поверхні. Поверхня повинна бути міцною і очищеною від пилу, бруду, залишків масляної та емульсійної фарби, жиру, воску, масла та ін.

Погано зчеплені шари поверхні потрібно відбити або зачистити за допомогою дротяної щітки. Місця нанесення розчину бажано помірно зволожити. Якщо необхідно зменшити поглинання основи рекомендуємо застосовувати ґрунтовку «Атлант-Грунт».

Для приготування шпаклівочного розчину необхідно засипати суміш у чисту воду (в пропорції: 0.25 -0.3 л води на 1 кг суміші) при інтенсивному ручному або механічному переміщуванні до утворення однорідної маси. Після п’ятихвилинної витримки (для повного розчинення мінеральних компонентів), розчин повторно перемішують. Після чого він готовий до використання.

Для отримання якісної поверхні розчин необхідно наносити в два прийоми. Перший шар суміші наноситься на основу металевим шпателем вертикально знизу вверх, залишки ретельно збирають. Другий шар наноситься після повного висихання попереднього. Протягом наступних 2-3 –х днів бажано час від часу зволожувати поверхню. Роботи потрібно проводити при температурі не нижче +5 С.

 

Упаковка:

Мішки вагою 20 кг.

Технічні дані:

 

Консистенція Порошок
Колір Білий
Щільність,кг/м3 1350-1400
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,22-0,3
Період використання, хв. 2-3 год.
Температура застосування, ºС Від +5 до +30
Витрати кг/м2 при товщині шару 1мм. 1,0-1,2
Границя міцності на відрив, МПа 0,6
Термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення
Зберігання суміші Суміш необхідно зберігати в сухому приміщенні у непошкоджених мішках