Атлант-дельфін

ДЕЛЬФІН

АТЛАНТ- Дельфін.

Характеристика

Атлант-Дельфін виготовлено за технологією та на основі сировини німецького концерну “Clariant”. Використовується для консервації  чутливих до вологи поверхонь з бетону, цегли, натурального або штучного каменю та інших матеріалів з пористою структурою та запобігає утворенню висолу.

Застосування

Емульсія Атлант-Дельфін морозостійка, вологостійка, економічна та зручна у використанні. Надає неглазурованим поверхням делікатний блиск. Завдяки своїй великій проникаючій властивості у верхній шар створює міцну захисну плівку, яка витримує великі навантаження та стійка до всякого типу миючих засобів. Ефективна для боротьби з висолами.

Інструкція для застосування

Поверхню, яка підлягає консервації, належить очистити. Основа повинна бути сухою, чистою від пилу, бруду, жирів.

Атлант-Дельфін наноситься за допомогою пензлика, губки або розпилювача, тонким, рівномірним шаром. Не залишати калюж. На основи з великим поглинанням через 60 хв. рекомендовано нанести ще один шар. Поверхню можна використовувати через 24 години після нанесення емульсії.

В середньому витрачається 1 кг емульсії на 5-10 м². Практично розхід залежить від ступеню поглинання основи, на яку наноситься консервант.

Упаковка

Каністри 0,5 л; 1 л; 5 л; 10 л.

Технічні характеристики

 

Витрати, л/м² 0,2
Час висихання, год. 2-3
Початок експлуатації, год. 12
Температура висихання,  ºС Від + 5 до + 30
Термін зберігання 8 місяців від дати виготовлення