СШС-39

АТЛАНТ СШС-39

Характеристика

Тепла штукатурка Атлант СШС-39 – це високоякісна, екологічно чиста суха суміш на основі цементу, гідратного вапна, перліту та мінеральних наповнювачів. Використовуеться для виконання штукатурних робіт з метою створення тепло- та звукоізоляційного шару товщиною до 25 мм за один прохід. Штукатурка характеризується високим ступенем теплоізоляції, відмінною адгезією до основи, стійка до атмосферних впливів.

Місце застосування

Атлант СШС-39 призначена для штукатурення ()вирівнювання поверхонь із цегли, бетону, пінобетону, старих основ, як всередині так і ззовні приміщення та створення тепло- та звукоізоляційного шару. Наноситься як вручну, так із використанням штукатурної установки. Придатна під будь-яку подальшу обробку (шпаклювання, фарбування, побілка, нанесення декоративного шару тощо…).

Властивості

В процесі використання теплої штукатурки Атлант СШС-39 ви отримуєте до 40% економії тепла у внутрішній частині приміщення. За рахунок ефекту «Дихаючі стiни» водні випари швидко виводяться по капілярам назовні i не маючи можливості конденсуватись в стіні. Штyкатyрний шар служить як теплоізоляційний взимку (завдяки високому коефіцієнту теплоізоляції), та як кондиціонер влітку, створюючи оптимальний мікроклімат в приміщенні. Теплоізоляційна штукатурка в 2,5 см за теплоізоляцією може замінити 12,5 см цегляної кладки. Штукатурка має високі міцнісні характеристики (міцність на стиск від 2,5 до 10,0 МПа; міцність на згин від 1,0 до 2,5 МПа). Тепла штукатурка володіє високою адгезією, добре наноситься на будь-яку основу без додаткових заходів з підготовки поверхні, а також без використання армуючих сіток. Штукатурка не схильна до біологічних дій, в ній не заводяться гризуни та комахи. Клас вогнестійкості – В1 (важкозаймиста). Робота зі штукатуркою легка і не вимагає спеціальної підготовки чи додаткових матеріалів. Продуктивність праці в кілька разів вища, ніж при роботі з традиційними системами утеплення. Слід відзначити, що тепла штукатураса Атлант СШС-39 ТМ «Атлант-Стиль» володіє низькою питомою вагою, в результаті чого зменшується навантаження на конструкцiю. Штукатурка з часом не осідає і не деформується. Завдяки вище вказаним властивостям тепла штукатурка Атлант СШС-39 ТМ «Атлант-Стиль» економить ваші матеріальні ресурси та час проведення робіт на будівельному майданчику.

Інструкція до застосування

Поверхня повинна бути стійкою, позбавленою сипучих ділянок; залишків старих покриттів, що застосовувалися раніше, жирних чи інших плям, які погіршують зчеплення з основою. Неміцні основи з підвищеним водопоглинанням необхідно прогрунтувати грунтівкою «Атлант Грунт2». Не рекомендується наносити штукатурку безпосередньо на пінополістирольні плити. Штукатурну суміш готують поступово засипаючи суху суміш у посудину з чистою водою при одночасному ручному, або механічному перемішуванні до отримання однорідної маси. Дають вистояти 10 хвилин для дозрівання і ще раз перемішують. Готовий розчин наноситься на стіну ковшом, або штукатурним агрегатом та розрівнюється за допомогою правил. Рекомендована товщина одного шару – 25 мм. Черговий шар можна укладати не раніше, ніж після чотиригодинної перерви. Це потрібно для повного просихання шару, укладеного раніше. Зниження температури та вологості під час дощів подовжують час, необхідний для висихання. Для штукатурного агрегата підготовка розчину проводиться відповідно до інструкції. Під час проведення робiт та тужавіння розчину поверхню слід оберігати від прямих сонячних променів та протягу. Роботи потрібно проводити при температурі від +5 до +30°С. Відкритий час (проміжок між. нанесенням розчину та можливістю затирання) залежить від поглинальної здатності поверхні основи.

Транспортування та зберігання

Теплу штукатурку перевозити та зберігати у щільно запакованих мішках (бажано на піддонах), не допускаючи попадання вологи. Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення.

Упаковка

Мішки вагою 25 кг. 

Технічні дані

Консистенція Порошок
Колір Сірий
Щільність,кг/м3 750-800
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,55-0,65
Середня витрата сухої суміші 1 м2/кг 14-17
Рекомендована товщина шару, мм 5-50
Час використання розчину, хв, не менше 90
Температура застосування, ºС Від +5 до +25
Теплопровідність, Вт/(м*К) 0,07-0.12
Міцність на відрив, МПа 0,6
Міцність на згин, МПа 1.0
Міцність на стиск, МПа 2.5
Термін зберігання, місяців 12 місяців від дати виготовлення