КС-60

КС-60

АТЛАНТ СКС-60

Характеристика

Атлант СКС-60 – суха сумiш на цементно-вапнянiй основi з iнертними неорганiчними наповнювачами та полiмерними модифiкаторами, яка використовується для мурування стін, перегодок, всередині приміщення та зовні.  Її рецепт  було розроблено в лабораторiях нiмецьких компанiй  “Bajer” та “Wacker Polymer systems GmBH @ CokG” з метою отримання простого i надiйного засобу, який би забезпечив гарантовано ефективний результат.

Мiсце застосування

Атлант СКС-60 використовується при муруваннi стiн та перегородок з цегли, бетонних, газо- та пiнобетонних блокiв з наступним тинькуванням, оздобленням рiзноманiтними матерiалами або кладкою пiд розшивку.

Iнструкцiя для застосування

Поверхня повинна бути рiвною, очишеною вiд пилу, бруду, залишкiв масляної та емульсiйної фарби, пасти та iн. Перед початком роботи  цегляну поверхню слiд помiрно зволожити.

Приготування розчину

Кладочний розчин готується методом засипання сухої сумiшi з мiшка в ємнiсть з чистою водою при одночасному ручному або механiчному перемiшуваннi в пропорцiї: 0,16 – 0,2л води на 1кг сухої сумiшi або 8-10 л води на 50кг сухої сумiшi. Розчин розмiшують до отримання однорiдної  маси . Пiсля 5-ти хвилин витримки (для повного розчинення мiнеральних компонентiв), розчин повторно перемiшують. Пiсля чого вiн готовий до використання.

Упаковка

 Мішки вагою 50 кг.


Технiчнi дані

Консистенція

Порошок

Колір

Сірий

Щільність, кг/м³

1400-1450

Витрати вологи для приготування розчину, л/кг

0,16-0,2

Період використання, год.

4-5

Температура застосування,  ºС

Від +5 до + 30

Витрати, кг/м²

1,5-2,5

Товщина шару, мм

2-5

Границі міцності на стиск, МПа

8

Границі міцності на відрив, МПа

0,5

Границі міцності на згин, МПа

3,5

Термін зберігання

12 місяців від дати виготовлення