СШС-36

СШС-36

АТЛАНТ СШС-36

Характеристика

Шпаклівка Атлант СШС-36 – суха суміш на основі гіпсу з полімерними модифікаторами. Її рецепт було розроблено в лабораторіях німецьких компаній «Bayer» та «Wacker Polymer Systems GmbH @ CoKG» з метою отримання простого і надійного засобу, який би забезпечив гарантовано ефективний результат.

Місце застосування

Атлант СШС-36 призначений для попереднього вирівнювання поверхонь, заповнення штроб, виїмок, швів, тріщин, стиків між гіпсокартонними плитами; на поверхні стель і стін у середині приміщень.

Інструкція для застосування

Атлант СШС-36 наноситься на поверхні виконані з бетону, цементно-вапняних штукатурок і гіпсу, що не піддаються безпосередньому впливу вологи. Він не застосовується на дерев’яні, металічні і штучні поверхні. Поверхня повинна бути міцною і очищеною від пилу, бруду, залишків масляної та емульсійної фарби, жиру, воску, масла та ін. Погано зчіплені шари поверхні потрібно відбити або зачистити за допомогою дротяної щітки. Місця нанесення розчину необхідно покрити грунтовкою Атлант-Грунт. Всі сталеві елементи, які взаємодіють з розчином, повинні бути захищені від корозії.

Приготування розчину

Для приготування шпаклівочного розчину необхідно засипати суміш у чисту воду ( в пропорції: 0,5-0,6л води на 1кг сухої суміші або 7,0-8,4л води на 14кг суміші) при інтенсивному ручному або механічному перемішуванні до утворення однорідної маси. Після 5-ти хвилинної витримки (для повного розчинення мінеральних компонентів), розчин повторно перемішують. Після чого він готовий до використання.

Виконання робіт

Атлант СШС-36 наноситься на основу металевим шпателем. Рекомендується спочатку заповнити великі тріщини і виїмки. Маса накладається на стіни вертикально знизу вверх або навпаки, а на стелю _ від вікна в глибину приміщення. Роботи потрібно проводити при температурі не нижче +5 ºС.

Упаковка

Мішки вагою 2кг; 14кг; 30кг.

Технічні дані

 

Консистенція Порошок
Колір Білий
Щільність,кг/м3 720-730
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,5-0,6
Період використання, хв. 40-50
Температура застосування, ºС Від +5 до +30
Витрати кг/м2 при товщині шару 1мм. 1,0-1,2
Границя міцності на відрив, МПа 5,1
Термін зберігання 8 місяців від дати виготовлення
Зберігання суміші Суміш необхідно зберігати в сухому приміщенні у непошкоджених мішках