СКС-16

СКС-16

АТЛАНТ СКС-16

Порошковий морозостійкий клей сірого кольору для приклейки плит з пінополістиролу та мінеральної вати.

Характеристика

Клей Атлант СКС-16 – суха суміш на цементно-піщаній основі, яка використовується для приклейки плит з пінополістиролу та мінеральної вати. Його рецепт було розроблено в лабораторіях німецьких компаній «Bayer» та «Wacker Polymer Systems GmbH @ CoKG» з метою отримання простого і надійного засобу, який би забезпечив гарантовано ефективний результат. Клей пройшов перевірку в сертифікованих лабораторіях.

Місце застосування

Атлант СКС-16 використовується для приклейки плит з пінополістиролу, мінеральної вати  на бетонні, цегляні, поштукатурені та інші поверхні, як в середині приміщень, так і зовні, в системі утеплення споруд. Клейова суміш характеризується підвищеною еластичністю та морозостійкістю.

Інструкція по застосуванню

Поверхня повинна бути рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків масляної та емульсійної фарби, мастил та ін.

Приготування клею

Клейовий розчин готується методом засипання сухої суміші з мішка в ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному перемішуванні, в пропорції: 0,25 л води на 1 кг сухої суміші або 6,25л води на 25кг клею. Розчин розмішують до утворення однорідної маси. Після 5-ти хвилинної витримки (для повного розчинення мінеральних компонентів), повторно перемішують. Після чого він готовий до використання.

Виконання робіт

Клейовий розчин наносять за допомогою зубчастого шпателя на внутрішню поверхню плити, а в разі закріплення на нерівних поверхнях розчин накладається смугою по периметру і 6-8 грудок в середній частині плити. Плиту з нанесеним розчином притискають до поверхні. Механічне кріплення теплоізоляційних плит повинне проводитися не раніше ніж через 24 години після їх приклеювання. Кількість і розміщення дюбелів має бути зазначено в технічному проекті утеплення, при чому кількість дюбелів не повинна бути менше ніж 4шт/м².

Упаковка

Мішки вагою 25 кг.

Технічні дані.

 

Консистенція Порошок
Колір Сірий
Щільність,кг/м3 1350-1450
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,22-0,25
Період використання До 4 годин
Температура застосування,  ºС Від +5 до +30
Вологостійкість Відмінна
Морозостійкість Не менше 75 циклів
Витрати кг/м2 Близько 3,0
Міцність на відрив, МПа >1,0
Термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення
Зберігання клею Суміш необхідно зберігати в сухому приміщенні у непошкодженних мішках