СЗС-42

Атлант СЗС-42

 

           

Характеристика

Атлант СЗС-42 -суха сумiш на основi сiрого цементу з iнертними неорганiчними наповнювачами та полiмерними модифiкаторами, яка використовується для заповнення швів сірого кольору.  При необхiдностi колiр можна змiнити за допомогою лугостiйких пiгментiв в кiлькостi 5% вiд маси сумiшi.

Застосування

Атлант СЗС-42 для заповнення швiв мiж керамiчними, мармуровими та бетонними плитками з товщиною швiв 2-6 мм в житлових примiщеннях та на фасадах.

Iнструкцiя для застосування

Основа має бути очищена від залишкiв клею, бруду та пилу. Затирку проводити не ранiше нiж через 24 год пiсля укладання плитки. На основах з пiдвищеним водопоглинанням шви слiд змочити водою.

Приготування розчину та виконання робiт

Затирочний розчин готують з розрахунку 0,6 л на 2 кг сумiшi засипаючи сумiш змiшка в ємнiсть з чистою водою при одночасному ручному або механiчному перемiшуваннi (при малих обертах) до утворення однорiдної маси. Пiсля п’ятихвилинної витримки розчин повторно перемiшують.

            Затирочну сумiш наносять гумовою теркою чи шпателем тримаючи iнструмент під кутом 45º до шва. Шви заповнюють на всю глибину. Залишок розчину збирають з поверхнi плиток. Заповненi шви протерти вологою губкою. Налiт, що утворюється протерти сухою ганчiркою. Протягом 2-3 дiб поверхню необхiдно змочувати водою. Роботи виконують при температурi + 5 ºС – + 30  ºС. Час придатностi розчину до роботи 2 – 3год.

 

Упаковка

Мішки вагою 2кг.

 

Технiчнi данi

 

 

Консистенція Порошок
Колір Сірий
Щільність, кг/м³ 1450
Витрати вологи для приготування розчину, л/кг 0,3
Період використання, год. 2-3
Температура застосування,  ºС Від + 5 до + 30
Час придатності розчину, год. 2-3
Витрати матеріалу, кг/м² 0,5
Термін придатності 12 місяців від дати виготовлення